9 października 2019

Olsztyn
siedziba Kancelarii
ul. Św. Wojciecha 3/3a lok. 1.

START: 9:00

CZAS TRWANIA: 2 godziny

LICZBA MIEJSC: 9

CENA: 499 PLN + VAT

Zarejestruj się

Przejęcie konkurencji, wejście na giełdę, sprzedaż biznesu czy przekazanie zarządzania kolejnemu pokoleniu są naturalnymi tematami rozmów i analiz w gronie wspólników czy członków rodziny. Zdarzenia losowe takie jak śmierć przedsiębiorcy czy jego długotrwała niezdolność do zarządzania mogą zniweczyć te plany lub istotnie utrudnić ich realizację. Jak zatem zaplanować, zabezpieczyć i przeprowadzić zmiany w sposób zgodny z interesem właścicielskim?

Na to i podobne pytania odpowie prowadzący spotkanie adw. Jan F. Gajewski, dysponujący doświadczeniem w wielu podobnych sprawach i znający od wewnątrz przyczyny sukcesów lub niepowodzeń takich transakcji.

Szkolenie dedykowane jest szczególnie osobom prowadzącym większych rozmiarów działalność gospodarczą samodzielnie lub w formie spółki cywilnej. Będzie ono również źródłem wiedzy dla wspólników spółek prawa handlowego, którym zależy na kompleksowym prawnym zabezpieczeniu prowadzonego biznesu.

Szkolenie dostępne jest również w formule dedykowanej (zamkniętej) konkretnemu przedsiębiorcy lub grupie osób.

Wydarzenie jest zamknięte dla prawników i pracowników innych kancelarii prawnych; z góry dziękujemy za zrozumienie.

PODCZAS SZKOLENIA DOWIESZ SIĘ:

  • Jak zabezpieczyć prowadzone przedsiębiorstwo przed biznesową niepewnością?
  • Jak uniknąć sporów o majątek po śmierci?
  • Jak skutecznie przygotować i przeprowadzić proces poszukiwania inwestora?
  • Jak zabezpieczyć biznes przekazując zarządzanie innym osobom?
  • Czy warto połączyć się ze swoją konkurencją?

Publikacje

Zarząd sukcesyjny nie rozwiązuje problemów związanych z zabezpieczeniem biznesu na wypadek śmierci. Jak złudną może okazać się instytucją, o problemach z nim związanych oraz o konieczności innego zabezpieczenia firmy i rodziny na wypadek śmierci pisze adw. Jan F. Gajewski.

Rejestracja na szkolenie