Partnerzy

CENTRUM DORADZTWA EUROPEJSKIEGO I FINANSOWEGO

 Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie to działająca od początku 2004 roku i dynamicznie rozwijająca się Spółka doradcza. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowanie inwestycji w tym głównie; dotacji UE i kredytów inwestycyjnych.
 
Zajmujemy się przygotowywaniem i realizacją projektów od początku do końca, czyli od rozpoznania możliwości pozyskania środków, przygotowania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych celem pozyskania finansowania z programów dotacyjnych i/lub kredytów inwestycyjnych poprzez obsługę inwestycyjną do rozliczenia końcowego.
 
Oferujemy pełny zakres usług finansowo - księgowych od prowadzenia ksiąg rachunkowych, przygotowywania planów finansowych, sprawozdań dla banków i GUS po rozliczenia dotacji włącznie.
 
Z radością informujemy, że CDEF od kilku lat zajmuje dobre miejsca w rankingach firm doradczych organizowanych przez m.in. ogólnopolski dwumiesięcznik Fundusze Europejskie.
 
W edycji 2010 CDEF w ramach oceny niemal 100 firm doradztwa europejskiego w Polsce za rok 2009 zajęło następujące pozycje: 1 MIEJSCE w kategorii Regionalne Programy Operacyjne - LIDERZY WOJEWÓDZTW - Województwo Warmińsko-Mazurskie.
 
Dodatkowo CDEF w VII edycji (2007) konkursu TOP MAZUR realizowanego przez OSB w Olsztynie wspólnie z Fundacją Rozwoju Michelin pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zdobyło wyróżnienie w kategorii USŁUGA: za Kompleksową obsługę inwestycyjno-finansową projektów finansowanych ze środków UE.
 
W latach 2004-2010 przygotowaliśmy ponad 350 projektów o wartości ponad 820 mln PLN z czego ponad 200 uzyskało rekomendacje na dofinansowanie w kwocie 181,0 mln PLN współfinansowania z programów przedakcesyjnych i funduszy strukturalnych m.in.: Sapard, PHARE 2000/2001/2002 /2003, ZPORR, SPO WKP, SPO RZL, Mechanizmy Finansowe EOG, RPO, PO KL i PO IG.

http://www.cdef.pl
 
Biuro detektywistyczne LAMPART

Biuro detektywistyczne LAMPART z centralą w Warszawie posiada placówki na terenie całego kraju m.in. w miastach takich jak: Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Łódź, Poznań, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Katowice, Kraków. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawniczymi i komorniczymi w Polsce zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę.
 
Oferujemy pełen zakres usług m.in. takich jak: wywiad gospodarczy, obserwacja osób, obserwacja mienia, potwierdzenie danych personalnych, ustalenie danych kontaktowych, ustalenia majątkowe, wykrywanie podsłuchów, wykrywanie nadajników GPS, wykrywanie mikrokamer, ustalenie wierzytelności osób, windykacja, ochrona przed inwigilacją. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również większych i mniejszych firm.
 
Nasza wykwalifikowana kadra współpracowników, posiada obszerną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie niezbędne do rzetelnej realizacji zadań z wielu obszarów biznesowych i prywatnych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz specjalistycznego sprzętu, możemy utrwalać, gromadzić i przekazać zdobyte informacje. Działamy szybko, skutecznie, a przy tym dyskretnie i z zachowaniem pełnej tajemnicy. Wszystko razem gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
 
Wszelkie czynności wykonujemy w oparciu o wydane zezwolenia i licencje oraz zgodnie z prawem.  Nasza firma wpisana jest do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-40/2014. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone podczas wykonywania czynności detektywa.
 
Biuro detektywistyczne Lampart jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Detektywów (WAD – World Association of Detectives).

http://www.lampart.co