Kariera

Dynamiczny rozwój naszej Kancelarii generuje coraz nowsze wyzwania, którym częstokroć potrafi sprostać tylko wysoko wykwalifikowany, zgrany team, cechujący się czytelnym podziałem kompetencji pomiędzy jego członkami. Najwyższą dbałość przywiązujemy do tego, aby każdy nowy pracownik Kancelarii Gajewski Trawczyńska i Wspólnicy czuł się członkiem zespołu, któremu przyświeca przede wszystkim entuzjazm i zaangażowanie. Naszym współpracownikom gwarantujemy nie tylko dogodne warunki finansowe, ale i możliwość ustawicznego rozwoju zawodowego i osobistego.

Do współpracy zapraszamy ludzi młodych, ambitnych i otwartych, potrafiących pracować w zespole, którzy podobnie jak my postrzegają sukces, jako zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów, poprzez świadczenie im usług charakteryzujących się zawsze najwyższą jakością.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do doświadczonych adwokatów i radców prawnych, jak i do młodych adeptów sztuki prawniczej. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy pragną ciągłego rozwoju w nowoczesnej korporacji adwokackiej.

Aplikuj