Czy zawsze można odliczyć VAT przy korzystaniu z kart paliwowych oraz co powinna zawierać dobra umowa na korzystanie z takich kart – omawia r. pr. Justyna Bałasz

O czym warto pamiętać konstruując umowę spółki aby skutecznie wyłączyć spadkobierców zmarłego wspólnika od wejścia do spółki. a także wartości i terminy ich spłaty – omawia adw. Artur Przestrzelski.

Utrata płynności finansowej, rosnące zadłużenie lub jego widmo – na to, co może okazać się pomocne przy ich rozwiązywaniu, wskazuje adw. Artur Przestrzelski.

Co rozumiemy przez pojęcie „uporczywego” niepłacenia podatku, jak bronić się przed ewentualnymi zarzutami i jakie podjąć działania zabezpieczające – o tym w najnowszym artykule adw. Marty Trawczyńskiej

Nasze kompetencje oraz liczny zespół zapewniły nam 5 pozycję w rankingu. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, dzięki którym nasz stały rozwój jest możliwy.

Mądry Polak po szkodzie, czyli po co przedsiębiorcy zawierającemu umowę z kontrahentem zagranicznym pisemna umowa i co powinna ona zawierać? Odpowiedź w artykule adw. Marty Trawczyńskiej.

Na podpis Prezydenta czeka nowelizacja ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego. Ustawa znosi szereg nieprzemyślanych rozwiązań przyjętych w 2016 r. Czy jednak kompleksowo reguluje niejasne obszary? Na to pytanie odpowiada r. pr. Tomasz Długozima.

Sejm właśnie uchwalił zmiany w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego. To największe zmiany w ustawie, która od 2016 r. mocno utrudnia obrót nieruchomościami rolnymi.

Skutki przedwczesnego zakończenia leasingu oraz wady i zalety tej formy finansowania zakupu pojazdu omawia w najnowszym artykule r. pr. Justyna Bałasz.

O złudnym sukcesie często pochopnego działania organizacji społecznych pisze r. pr. Olga Wernik – Morawska.

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z marketingiem usług profesjonalnych jeszcze podczas studiów (preferujemy studentów kończących IV rok) – aplikuj. Czekamy na Ciebie!

Zmiany w ponad 160 ustawach m.in. prawie bankowym, kodeksie pracy, prawach konsumenta, kodeksie karnym i prawach pacjenta wprowadza nowa regulacja dostosowująca polskie przepisy do RODO. Czas zapoznać się z najważniejszymi zmianami.

Zapisz się do newslettera